SKUP METALI WARSZAWA

Skup metali w Warszawie? Tylko Sur-Wtór!

Współcześnie różnego rodzaju odpady, między innymi złom, to często zalegające elementy, które nie tylko są uciążliwe dla firm i osób prywatnych, ale także zanieczyszczają środowisko naturalne. Niemniej pozbycie się dużych ilości złomu zazwyczaj jest problematyczne. Z kolei poddanie go recyklingowi jest czasochłonne i kosztowne. Dlatego tez niezależnie od tego czy posiadają Państwo złom stalowy, czy miedź milbera lub ołów brudny nasza firma chętnie odkupi zalegający złom.

Skup metali różnego rodzaju to podstawowy segment działalności naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku, która w ramach swojej oferty handlowej zapewnia odbiór złomu z własnym transportem, a także możliwością podstawienia kontenerów i załadunku. Przy stałych umowach na odbiór lub przywóz złomu oferujemy konkurencyjne stawki cenowe, a także terminowe odbiory.

W ramach świadczonych przez nas usług gwarantujemy rzetelność w rozliczeniach towarowych, dając Państwu satysfakcję z korzystnej wymiany handlowej.

Skup metali kolorowych

Jako doświadczona firma na rynku posiadamy wielu zadowolonych klientów. Co więcej, nieustannie cieszymy się nowymi partnerami biznesowymi, którzy powiększają grono naszych zaufanych dostawców. Skupując wszystkie ilości metali kolorowych, zawsze gwarantujemy elastyczność i jakość. Świetnie przeszkoleni pracownicy to indywidualne podejście, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zamówień. Ponadto nasze złomowisko jest nie tylko pokaźnej wielkości, ale jest to obiekt bardzo zadbany, gdzie produkty są zawsze odpowiednio posortowane.

Zadzwoń i sprawdź nasz cennik. Możliwość negocjacji przy większych zamówieniach pozwoli Ci na dokonanie sprzedaży po najlepszych cenach w mieście.

Skup złomu w większej ilości

kup cyny lub mosiądzu to również produkty, które leżą w kręgu zainteresowań naszego skupu. Doskonała znajomość branży, świetnie przeszkolony personel pracowniczy, a przede wszystkim doświadczenie pozwala nam na zakup złomu w bardzo dużych ilościach. Współpracując z nami, każdy z klientów w razie potrzeby ma gwarancję załadunku, transportu i rozładunku. Godziny otwarcia naszego skupu są idealnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań większości naszych kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu!

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Konkurencyjne ceny skupu i możliwość ich negocjacji
  • Dogodne i szybkie terminy płatności
  • Własna flota
  • Doskonale wykwalifikowany personel
  • Dynamiczna i kompleksowa obsługa
  • Wszystkie wagi elektroniczne wraz z homologacją.

 

Skup aluminium Warszawa

Skup aluminium – konkurencyjne ceny i sprawna obsługa zamówień. Jeżeli nie możesz dostarczyć aluminium osobiście, to zapewniamy transport, dzięki czemu zrealizujemy zamówienie sprawnie i szybko. Codziennie w Warszawie zajmujemy się odbiorem od naszych klientów różnych ilości aluminium.

 

Skup miedzi Warszawa

Skup miedzi z dojazdem do klienta. Jeżeli posiadasz miedź, która niepotrzebnie zajmuje Ci miejsce na posesji, zadzwoń do nas, a zorganizujemy szybki odbiór towaru. Zaproponujemy partnerskie warunki, a także uczciwą klasyfikację towaru.

 

Skup metali Warszawa

Skup miedzi to indywidualna możliwość negocjowania ceny i bardzo szybka realizacja usługi. Każdy klient może liczyć na rzetelne ważenie i bardzo szybki odbiór towaru.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.