TRANSPORT ZŁOMU WARSZAWA

Transport złomu w Warszawie? Tylko Sur-Wtór!

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, która nieustannie prężnie się rozwija, realizując usługi z branży skupu i sprzedaży złomu stalowego, metali kolorowych oraz wielu innych. Posiadamy własny transport złomu, dzięki czemu nasze usługi realizujemy na terenie całej Warszawy. Skup złomu oraz skup metali kolorowych to nasza flagowa działalność, którą realizujemy zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Nasz skup złomu stalowego to działalność, którą wykonujemy profesjonalnie, rzetelnie, a przede wszystkim w oparciu o zadowolenie naszych klientów.

Naszą specjalizacją jest skup złomu i metali kolorowych. Z kolei odbiór złomu czy skup surowców wtórnych to usługi, które realizujemy dodatkowo. Niemniej wszystkie usługi z naszej oferty realizowane są z ogromną starannością, na czas i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Transprt złomu w Warszawie? Tylko Sur-Wtór!

Posiadasz złom i chcesz się go szybko pozbyć, a przy okazji dobrze zarobić? Doskonale trafiłeś!

Jedyne co musisz zrobić to oddać go w nasze ręce. Jeżeli posiadasz większe ilości złomu, którego nie masz możliwości nam dostarczyć, to również żaden problem. Właśnie dla takich sytuacji stworzyliśmy możliwość odbioru złomu od klientów własnym transportem. Jeśli posiadasz taki złom jak konstrukcje stalowe, duże ilości aluminium, kable miedziane i ogólnie duże gabaryty w niestandardowych wymiarach, to wykorzystanie naszego transportu złomu będzie najlepszym rozwiązaniem.

Transport odpadów warszawa to przede wszystkim oferta skierowana dla osób, które chcą zoptymalizować swoje wydatki, a przy okazji zarobić. Jako doświadczona firma oferujemy transport złomu m.in. konstrukcji stalowych, dzięki czemu pozbędziesz się niechcianych przedmiotów z podwórka. Silna pozycja rynkowa, świetnie wyposażona flota i doskonale zorganizowana załoga pracowników gwarantuje realizację usług w najwyższej jakości. Sprawdź i zadzwoń, a szybki odbierzemy Twój złom w Warszawie i jej okolicach.

Transport metali kolorowych Warszawa

Transport metali kolorowych to segment, którym zajmujemy się od początku. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie odzyskiwania wszelkiego rodzaju surowców wtórnych. Przy tym doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielne poddanie złomu recyklingowi jest kosztowne i czasochłonne. Jako doświadczona ekipa zajmiemy się tym za Ciebie. Jeżeli posiadasz duże zalegających metali kolorowych, to zadzwoń i sprawdź, na jakie korzyści finansowe możesz liczyć w ramach współpracy z nami. Od lat cieszymy się popularnością i poważaniem wśród klientów. Ty, również możesz dołączyć do tego grona.

Oferujemy transport metali kolorowych od klienta do miejsca skupu. Posiadamy własne kontenery w różnych ilościach, dzięki czemu odpady z Twojej posesji bardzo szybko znikną. Oprócz konkurencyjnych cen działamy sprawnie i schludnie, a każdy nasz klient jest zadowolony do tego stopnia, że wraca do nas wielokrotnie. Z kolei bardzo duża przepustowość, jaką posiada nasze złomowisko, jesteśmy w stanie przyjmować bardzo duże dostawy odpadów. Tak samo jak inne skupy złomu, tak samo i my posiadamy także stosowane uprawnienia do potwierdzenia karty przekazania odpadu. Jeżeli posiadasz złom, to zadzwoń do nas i zrób interes życia!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.